Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Rabat na zwiedzanie Szlaku Zabytków Techniki

Rozpoczęła się trzecia edycja programu rabatowego Szlaku Zabytków Techniki. Poznaj ciekawą architekturę i przemysłową historię województwa śląskiego na najlepszym szlaku turystyki industrialnej w Polsce z rabatem. Program rabatowy jest skierowany do wszystkich osób indywidualnych i grup zorganizowanych.

Odwiedzając obiekty, które biorą udział w akcji zniżkowej, możemy mieć pewność, że oferują one najwyższą jakość i różnorodność usług, przy jednoczesnej unikatowej wartości merytorycznej. Można w nich poznać, dotknąć, a nawet posmakować przemysłowej historii regionu. To miejsca, które po prostu trzeba odwiedzić.

(Źródło: Szlak Zabytków Techniki)

W programie biorą udział obiekty:

  • Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach (UNESCO),
  • Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego Guido i Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu,
  • Muzeum Tyskich Browarów Książęcych,
  • Muzeum Browaru Żywiec
  • STARY MŁYN Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach.

Program trwa od 1 grudnia do końca kwietnia 2018 roku. Aby skorzystać z rabatu 20 % należy zostawić dowód zakupu albo datowany bilet wstępu w obiekcie biorącym udział w programie.

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *