Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Wyspa na Wiśle – gra miejska z okazji 60-lecia OA PTTK Kraków

Oddział Akademicki PTTK Kraków świętuje swoje 60-lecie i z tej okazji zaprasza wszystkich chętnych do udziału w grze terenowej pt. Wyspa na Wiśle. Gra odbędzie się 21 października 2017 r.

Dawno, dawno temu, Kazimierz był osobnym miastem leżącym na wyspie, a nad Wiślanym brzegiem napotkać można było różne ciekawe osoby i usłyszeć niejedną zadziwiającą historię. Podczas gry miejskiej cofniemy się w czasie i przemierzać będziemy minione epoki. Natkniemy się na niejedną historyczną czy legendarną postać, które stopniowo będą odsłaniać przed nami tajemnice skrywane przez wiślane fale. Będziemy rozwiązywać kolejne zadania i podążać wyznaczoną przez nie drogą. Kto sprosta im wszystkim, wykaże się największą kreatywnością i dotrze jako pierwszy na metę?

Czas: 21 października 2017 (sobota), godz. 14.00
Przewidywany czas trwania gry: ok. 2-3 godz.
Miejsce zbiórki: Kraków, Plac Wolnica, przed wejściem do Muzeum Etnograficznego

Szczegółowe informacje

Zapisy:

Dodatkowe informacje:
gramiejska.oapttk@gmail.com

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *