Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Wielkie Odkrywanie Małopolski 2017 – wyniki

6 października zakończył się kolejny plebiscyt Wielkie Odkrywanie Małopolski. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w pałacu w Siarach nagrodzeni zostali tegoroczni laureaci.
Główna nagroda: 50 tys. złotych dla zwycięzcy w kategorii „Miejsce Niezwykłe” trafiła do Rytra, które tym samym zostało gospodarzem przyszłorocznej gali Plebiscytu.
Pozostali laureaci Plebiscytu w poszczególnych kategoriach:

  • Małopolska Osobowość Turystyki – Szczepan Brzeski,
  • Atrakcja turystyczna – Rejsy po Wiśle – Ster – Centrum Żeglugi Wiślanej,
  • Przewodnik turystyczny – Maciej Zaremba,
  • Wydarzenie – Bieg sztafetowy w Kopalni Soli w Bochni,
  • Smacznie i z tradycją – Dąbskie Jadło w Krakowie,
  • W gościnie – Limanova Hotel w Limanowej,
  • Chata z klimatem – Janina Pazdan z Tymbarku.

Plebiscyt organizowany jest przez „Gazetę Krakowską”, Radio Kraków, krakowski oddział Telewizji Polskiej, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i Małopolską Organizację Turystyczną.

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *