Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Rodzinna Gra Terenowa- „Z Książką przez Kraków”

30 września (sobota) odbędzie się rodzinna gra terenowa „Z książką przez Kraków”. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zgłosić drużynę (2-4 osób, drużyny z dziećmi do 8 osób) na adres mailowy poznajswojaksiegarnie@gmail.com.
Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Motywem przewodnim zabawy będą krakowskie legendy i tradycje, które poznasz odwiedzając kolejno 19 magicznych przystanków.

Przewidziana pula nagród książkowych wynosi 2000 zł (do wykorzystania w bonach, we wszystkich biorących udział w zabawie księgarniach).

(Źródło: strona gry)

START : godz. 9:15, ul. Batorego 2 (Księgarnia „FANKOMIKS”)
ZAKOŃCZENIE: godz. 13:00-14:00 ul. Krakusa 7 (Księgarnia „Szafa Pełna Książek”)

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *