Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Akcja Eksploracja 2017

akcja_2017_baner_223x108Akcja Eksploracja to jesienny cykl wydarzeń, podczas których odkrywamy miejsca i historie związane z dziedzictwem kulturowym Krakowa.

We wrześniowe weekendy kontynuujemy eksploracje, które rozpoczęliśmy podczas majowych Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego – pogłębiając kluczowe wątki i tematy. Zapraszamy do odwiedzenia atrakcyjnych obiektów i wysłuchania interesujących opowieści, w miejscach często na co dzień niedostępnych dla zwiedzających.

W tym roku we wrześniu kontynuujemy kuchenne eksploracje, które rozpoczęliśmy podczas XIX Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego. Znowu zajrzymy „od kuchni” w miejsca mało znane i na co dzień niedostępne dla zwiedzających oraz odkryjemy niezwykłe historie z kuchnią w tle.

To zaproszenie kierujemy do wszystkich, którzy lubią odkrywać nieznane dzieje Małopolski i dobrze spędzać czas wolny. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, na wybrane wydarzenia obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.

Więcej informacji o Akcji Eksploracji 2017.

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *