Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Wikiwakacje – konkurs fotograficzny

W okresie od 1 sierpnia do 31 września 2017 trwa otwarty konkurs fotograficzny Wakacje z Wikipedią. Jego celem jest zgromadzenie zdjęć dokumentujących materialne i przyrodnicze dziedzictwo Polski, a fotografie przesłane przez uczestników konkursu znajdą się w internetowej bibliotece multimediów Wikimedia Commons i będą mogły służyć do ilustrowania Wikipedii.

Autorzy najlepszych zdjęć, wybranych przez konkursowe jury, otrzymają nagrody. Zdjęcia można przesyłać poprzez stronę wikiwakacje.pl lub przez stronę konkursu w Wikipedii.

Szczegóły konkursu.

akcja_2017_baner_223x108W ramach Akcji Eksploracji 2017, której organizatorem jest Małopolski Instytut Kultury w Krakowie, zachęcamy do udziału w fotospacerze po najstarszych restauracjach Krakowa. Fotografie wykonane podczas spaceru można zgłosić do konkursu Wikiwakacje.

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *