Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Muzyka Zaklęta w Drewnie w Czermnej

Susanna Jara, Hanka Wójciak, Agata Siemaszko to wykonawczynie kolejnego koncertu w ramach Festiwalu Muzeyka Zaklęta w Drewnie, który odbędzie się w niedzielę, 2 lipca o godz. 17.00, w kościele pw. św. Marcina w Czermnej.

Siła głosu, siła natury…. Trzy utalentowane pieśniarki. Jak wulkan, od wybuchu, aż po spływanie gorących fal po zimnej ziemi. Jak góry – trudne do zdobycia, zimne, ostre i twarde. Jak morza, jak jeziora – słone miesza się ze słodkim i upaja…
Pieśń miłości. Pieśń zdrady. Pieśń drogi. Pieśń doli. Pieśń zazdrości. Pieśń rozpaczy. Pieśń ziemi. Pieśń wolności. Pieśń spotkania. Pieśń radości. Pieśń śmierci. Pieśń szczęścia.

(Źródło: oficjalna strona organizatora)

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *