Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Gra miejska w Krakowie: Gdzie jest Polly?

GRAMYTeatr VARIETE zaprasza do udziału w krakowskiej grze miejskiej pt. „Gdzie jest Polly”? Do udziału w grze mogą zgłaszać się drużyny max. 4-osobowe. Zgłoszenia (imię, nazwisko, mail, telefon każdego uczestnika oraz nazwa drużyny) przyjmowane są do 09 września 2016 do godz. 16.00 pod adresem mailowym teatr@teatrvariete.pl. Drużyna otrzyma mailowe potwierdzenie zgłoszenia udziału.

START GRY: 10 września 2016, sobota, godz. 12.00

MIEJSCE ROZPOCZĘCIA: Rynek Główny Kraków, przed schodami do Wieży Ratuszowej

CEL GRY: jak najszybsze dotarcie do finału gry z rozwiązanymi zadaniami

ZADANIA W TRAKCIE GRY: odnalezienie, z pomocą wskazówek, 6 miejsc oraz wykonanie 6 zdjęć dokumentujących odnalezione miejsca, a także wykonanie dodatkowych zadań, które w trakcie gry wręczą prowadzący oraz animatorzy spotkani na trasie gry.

PRZEWIDYWANY CZAS GRY: około 1 godziny

Gra miejska promuje nasz najnowszy spektakl pt. „Dziewczyna z plakatu”, którego premiera odbędzie się w dniu 18 września 2016. Dla 4 osób, które jako pierwsze ukończą grę i przedłożą do wglądu poprawnie wykonane zadania, mamy 4 pojedyncze wejściówki na to wydarzenie!

(Źródło: oficjalna strona o grze)

NAGRODY GŁÓWNE: cztery pojedyncze zaproszenia na spektakl „Dziewczyna z plakatu”, który odbędzie się w dniu 18 września 2016 r. o godz. 18.00 w Krakowskim Teatrze VARIETE, przeznaczone dla pierwszych czterech Uczestników, którzy w dniu 10 września 2016 r. zjawią się w miejscu finałowym gry i przedstawią Organizatorowi do wglądu poprawnie wykonane zadania.

NAGRODY POCIESZENIA: gadżety i upominki Organizatora i/lub Partnerów, przeznaczone dla wszystkich Uczestników, którzy dotrą do miejsca finałowego gry i przedstawią Organizatorowi do wglądu poprawnie wykonane zadania.

Więcej informacji w regulaminie gry dostępnym na stronie www.teatrvariete.pl

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *