Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Wielkie Odkrywanie Małopolski 2016

Wielkie Odkrywanie Małopolski logotyp 223 x 1081 lipca 2016 r. rozpoczęła się XVII edycja plebiscytu „Wielkie Odkrywanie Małopolski”. Pierwszy etap, czyli wysyłanie zgłoszeń, potrwa do 15 lipca. Można je nadsyłać na trzy sposoby: za pomocą kuponu, wysyłając e-mail na adres wom@gk.pl lub za pośrednictwem strony internetowej www.gazetakrakowska.pl.
W tym roku można zgłaszać kandydatów w aż 8 kategoriach: miejsca, gdzie można smacznie zjeść, ośrodki, w których można dobrze wypocząć, interesujące wydarzenia, wspaniałych ludzi.

Lista kategorii:

  • Miejsce niezwykłe (miejscowość lub gmina)
  • Atrakcja turystyczna
  • Wydarzenie
  • Smacznie i z tradycją (bazy gastronomiczne)
  • W gościnie (bazy noclegowo-wypoczynkowe, ośrodki spa)
  • Chata z klimatem (ośrodki agroturystyki)
  • Małopolska osobowość turystyki
  • Przewodnik turystyczny – Nagroda im. dr. Mieczysława Orłowicza.

Regulamin konkursu

5 sierpnia w „Gazecie Krakowskiej” i na stronie internetowej opublikowane zostaną listy kandydatur, na które będzie można głosować.

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *