Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Park Lotników – gra miejsko-parkowa w Krakowie

GRAMY18 września, o godz. 17.00 startuje gra miejska poświęcona Parkowi Lotników w Czyżynach. Grupy uczestników (od 2 do 5 osób) mogą się rejestrować do 17 września pod adresem: gra@pracowniaobywatelska.pl lub telefonicznie: +48 600 238 710.

Czeka na Ciebie kilka przystanków, na których dowiesz się wiele o historii i teraźniejszości Parku Lotników i będziesz mieć szansę wypowiedzieć się na temat jego przyszłości.
Gwarantujemy świetną zabawę podczas wykonywania zadań! Nasze wydarzenie skierowane jest do wszystkich mieszkańców dzielnicy Czyżyny, również rodzin z dziećmi. Każdy znajdzie dla siebie coś miłego.

START: 18 września o godzinie 17.00 przy wejściu do parku od Al. Jana Pawła II (naprzeciwko AWF).

(Źródło: materiały organizatora)

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *