Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Małopolski Szlak Winny nagrodzony

Małopolski Szlak Winny logotyp 223x108Gorczańska Organizacja Turystyczna, koordynator Małopolskiego Szlaku Winnego otrzymała w ramach konkursu Mercurius Gedanensis 2015 dwa wyróżnienia.

Produktem docenionym została strona internetowa, poświęcona stale rozwijającemu się Małopolskiemu Szlakowi Winnemu, zrzeszającemu 20 małopolskich winnic, który stanowi niezwykłe miejsce na wypoczynek, nie tylko dla miłośników wina ale wszystkich chcących poznać ten oryginalny szlak tematyczny. Oferuje on zainteresowanym wiele możliwości poznania szlaku, poprzez odkrywanie dziedzictwa naturalnego regionu oraz organizowane Dni Otwartych Winnic, w trakcie których słuchacze zdobywają wiedzę przekazywaną przez najbardziej cenionych znawców tematu.

Drugim produktem który został wyróżniony przez komisję jest katalog ofert dla rodzin z dziećmi – „Małopolski przewodnik dla dzieci na lato i zimę”, stanowiący doskonałą skarbnicę turystycznej wiedzy, mogącą posłużyć za inspirację na długi majowy weekend. Publikacja obejmuje tereny Pienin, Gorców i Beskidu Wyspowego i jest kierowana zarówno do najmłodszych turystów, jak i ich opiekunów.

(Źródło: Visit Małopolska)

Małopolski Szlak Winny

Małopolski przewodnik dla dzieci na lato i zimę

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *