Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Przygodowa gra miejska na Dzień Europy

GRAMYNa grę z okazji Dnia Europy zaprasza Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Kraków, działający przy Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej.

Poprzez zabawę dowiecie się kto jest kim w europarlamencie, kto rządzi Europą, jakie kompetencje mają organy unijne, spróbujecie też swoich sił w debatach z innymi drużynami i oraz rozwiązując problemy gospodarcze i społeczne. UWAGA: KRAWATY OBOWIĄZKOWE!

Gra odbędzie się w sobotę 9 maja 2015 o godz. 11.00.
Zgłoszenia 3-5-osobowych drużyn w wieku 12+ należy przesłać w terminie 21 kwietnia-6 maja za pośrednictwem formularza na stronie.

Na zwycięzców czekają nagrody.
Więcej informacji o grze.

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *