Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Międzynarodowa konferencja naukowa na temat Drogi św. Jakuba

Droga św. Jakuba logotyp 223 x 108Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, Instytut Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz Bractwo św. Jakuba Apostoła w Więcławicach Starych są organizatorami VII Międzynarodowej Konferencji Naukowej zatytułowanej: Święci i błogosławieni na Drodze św. Jakuba – w 800. rocznicę pielgrzymki św. Franciszka z Asyżu do Santiago de Compostela.

Konferencja odbędzie się w dniach 6-7 września 2014 roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Krakowie (ul. Podzamcze 8) oraz w Parafii pw. św. Jakuba Starszego Apostoła w Więcławicach Starych.

Propozycje referatów można zgłaszać do 15 sierpnia – więcej informacji.

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

 • Szanowni Państwo,

  Przesyłam uzupełniony program VII MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ „Święci i błogosławieni na Drodze św. Jakuba – w 800. rocznicę pielgrzymki św. Franciszka z Asyżu do Santiago de Compostela”.

  http://www.caminogalicja.pl/konferencja5.html

  Ostateczna wersja programu zostanie przesłana przed 1 września.
  W przypadku jakichkolwiek pytań – bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub drogą e-mailową.

  Będę bardzo wdzięczny za potwierdzenie otrzymania wiadomości.

  Z wyrazami głębokiego szacunku i poważania,
  mgr Łukasz Mróz
  Sekretarz Komitetu Organizacyjnego
  tel. 696 747 913

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *