Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Wielkie Odkrywanie Małopolski 2014

Wielkie Odkrywanie Małopolski logotyp 223 x 108Już po raz 15 można wybierać turystyczne atrakcje regionu w ramach Plebiscytu Wielkie Odkrywanie Małopolski. W pierwszym etap mieszkańcy regionu i turyści wytypowali kandydatów do udziału w głosowaniu.
Głosowanie trwa do 25 lipca do 4 września 2014 r.

Lista zgłoszonych kandydatów:

Głosować na poszczególnych kandydatów można poprzez SMS, kupony zamieszczone w wersji papierowej lub e-wydaniu „Gazety Krakowskiej”.

Jak wygląda rywalizacja?

Pałac Potockich w Krzeszowicach, fot. M. Klag (MIK)

Organizatorami plebiscytu są „Gazeta Krakowska” oraz samorząd województwa małopolskiego, Małopolska Organizacja Turystyczna, Radio Kraków i Telewizja Polska oddział w Krakowie.

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *