Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Szlak Stylu Zakopiańskiego – gra tatrzańsko-zakopiańska

GRAMYW sobotę, 26 lipca 2014, zostanie otwarty Szlak Stylu Zakopiańskiego. Uroczystość odbędzie się w willi Koliba (ul. Kościeliska 18) o godz. 10.00. Operatorem szlaku jest Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem.

Mat. organizatora

Szlak obejmuje 40 zabytków zlokalizowanych na terenie Zakopanego.

Po oficjalnej inauguracji Szlaku w Muzeum Stylu Zakopiańskiego w willi Koliba, nastąpi start gry zakopiańsko-tatrzańskiej Szlakiem Stylu Zakopiańskiego, jej finał, wraz z poczęstunkiem, przewidziany jest w siedzibie Tatrzańskiego Parku Narodowego w Kuźnicach.

Wszyscy biorący udział w zabawie otrzymają w prezencie koszulkę z logo Szlaku i przewodnik po Szlaku autorstwa dra Zbigniewa Moździerza.

Regulamin gry

Informacja: promocja@muzeumtatrzanskie.pl

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *