Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Gry terenowe Pierścień św. Kingi 2007

materiały MIKGry terenowe opracowane przez zespół Małopolskiego Instytutu Kultury w ramach programu Pierścień św. Kingi 2007: Solny Szlak – gra terenowa w Bochni, Wojnickie wojny o spokój – gra terenowa w Wojniczu, Gra w dwa Sącze – gra terenowa w Starym i Nowym Sączu, Nie każdy może zostać flisakiem – gra terenowa w Krościenku n. Dunajcem, Roszada na zamku – gra terenowa w Dębnie.

Gra terenowa Solny Szlak from Małopolski Instytut Kultury

Gra terenowa Wojnickie wojny o spokój from Małopolski Instytut Kultury

Gra terenowa Gra w dwa Sącze etapI from Małopolski Instytut Kultury

Gra terenowa Gra w dwa Sącze etap II from Małopolski Instytut Kultury

Gra terenowa Nie każdy może być flisakiem from Małopolski Instytut Kultury

Gra terenowa Roszada na zamku from Małopolski Instytut Kultury
Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *