Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Otwarte Pracownie na Szlaku Rzemiosła

Szlak Rzemiosła logotyp 223 x 108Przez cały okres wakacyjny, czyli czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień, na Szlaku Rzemiosła będzie można podejrzeć rzemieślników przy pracy i samemu spróbować swoich sił w rękodziele. W ramach Otwartych Pracowni organizator Szlaku Rzemiosła – Fundacja NADwyraz, zaprasza na warsztaty, pokazy, posłuchania ciekawych historii, spróbowania kuchni regionalnej i poznania tradycyjnego rękodzieła ludowego.

Pierwsze Otwarte Pracownie odbędą się 28-29 czerwca w Rabce i w Sieniawie.

Szlak można przemierzać samemu – samochodem, rowerem, pociągiem autobusem, albo wybrać się na zorganizowaną wycieczkę. Jeśli wybierzecie tą drugą opcję, polecamy wyprawy, organizowane przez nasze zaprzyjaźnione biuro podróży – każda z nich zahacza o wybrane pracownie na szlaku. Szczegóły

(Źródło: materiały informacyjne organizatora)

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *