Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Koncert Janusza Radka inaugurujący festiwal Muzyka Zaklęta w Drewnie

Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce logotyp 223x108 Małopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na koncert Janusza Radka inaugurujący festiwal Muzyka Zaklęta w Drewnie, który odbędzie się w Krynicy-Zdroju 24 maja o godz. 19.00. Podczas koncertu plenerowego artysta zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego recitalu Serwus do jutra. W programie pojawią się takie utwory jak: Ja Jestem Wamp, Groszki i Róże, Grande Valse Brillante, skomponowane do tekstów Haliny Poświatowskiej: Sheila, Halina, Kiedy Umrę Kochanie oraz autorskie kompozycje: Naprawdę Jesteś Piękna, Gdzieś Między Słowami, Pan Roman, Ukochana Żegnam Cię i wiele innych.

Tegoroczna edycja festiwalu Muzyka Zaklęta w Drewnie to już ósma odbywająca się na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce. Wydarzenie to, szczególnie w letnim okresie, może stanowić inspirację do podróży po Małopolsce i do zwiedzania cennych drewnianych zabytków.

 

Mat. organizatora

Koncerty w ramach festiwalu będą miały miejsce także we wpisanych na listę UNESCO kościołach w Dębnie Podhalańskim, Sękowej i Binarowej, przy kościele w Lipnicy Murowanej, a także w innych zabytkowych obiektach Szlaku Architektury Drewnianej.

Koncert Janusza Radka odbywa się z okazji Inauguracji Letniego Sezonu Turystycznego w Małopolsce.

Szczegółowe informacje na stronie www.drewniana.malopolska.pl

Muzykę Zaklętą w Drewnie oraz Szlak Architektury Drewnianej można również znaleźć na portalu Facebook.

Wstęp na koncerty jest bezpłatny

Wyslij ten post emailem
Grzegorz Cygan

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *