Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Koncert Janusza Radka inaugurujący festiwal Muzyka Zaklęta w Drewnie

Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce logotyp 223x108 Małopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na koncert Janusza Radka inaugurujący festiwal Muzyka Zaklęta w Drewnie, który odbędzie się w Krynicy-Zdroju 24 maja o godz. 19.00. Podczas koncertu plenerowego artysta zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego recitalu Serwus do jutra. W programie pojawią się takie utwory jak: Ja Jestem Wamp, Groszki i Róże, Grande Valse Brillante, skomponowane do tekstów Haliny Poświatowskiej: Sheila, Halina, Kiedy Umrę Kochanie oraz autorskie kompozycje: Naprawdę Jesteś Piękna, Gdzieś Między Słowami, Pan Roman, Ukochana Żegnam Cię i wiele innych.

Tegoroczna edycja festiwalu Muzyka Zaklęta w Drewnie to już ósma odbywająca się na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce. Wydarzenie to, szczególnie w letnim okresie, może stanowić inspirację do podróży po Małopolsce i do zwiedzania cennych drewnianych zabytków.

 

Mat. organizatora

Koncerty w ramach festiwalu będą miały miejsce także we wpisanych na listę UNESCO kościołach w Dębnie Podhalańskim, Sękowej i Binarowej, przy kościele w Lipnicy Murowanej, a także w innych zabytkowych obiektach Szlaku Architektury Drewnianej.

Koncert Janusza Radka odbywa się z okazji Inauguracji Letniego Sezonu Turystycznego w Małopolsce.

Szczegółowe informacje na stronie www.drewniana.malopolska.pl

Muzykę Zaklętą w Drewnie oraz Szlak Architektury Drewnianej można również znaleźć na portalu Facebook.

Wstęp na koncerty jest bezpłatny

Wyslij ten post emailem
Grzegorz Cygan

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *