Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

AplikacjaMałopolska Trasa Światowego Dziedzictwa UNESCO dostępna na urządzenia mobilne

Mat. organizatora

Małopolska Trasa UNESCO logotyp 223 x 108 Aplikacja mobilna „Małopolska Trasa Światowego Dziedzictwa UNESCO” to świetne narzędzie, dzięki któremu lepiej poznamy małopolskie zabytki o światowej randze.

Dotychczas w Polsce na listę UNESCO zostało wpisanych 28 obiektów. Aż 14 z nich można podziwiać w województwie małopolskim.

Aplikacja działa na systemach Android i iOs, także w trybie offline, wykorzystuje mapy OpenStreetMap oraz GPS. Opisy obiektów zostały zilustrowane zdjęciami, a całość jest uzupełniona informacjami o miejscach i zabytkach Małopolski spoza listy UNESCO, które również warto zobaczyć.

Projekt został zrealizowany na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego (Departament Turystyki, Sportu i Promocji) przez firmę Amistad.

Aplikacja dostępna jest w sklepach online:
Google Play
App Store

Wyslij ten post emailem
Grzegorz Cygan

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *