Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Szlak Rzemiosła! Od ręki! – aplikacja na urządzenia mobilne

Szlak Rzemiosła logotyp 223 x 108

Szlak Rzemiosła wzbogacił swoją ofertę o aplikację na urządzenia mobilne. W aplikacji znajdują się opisy i dane kontaktowe 50 twórców, reprezentujących 16 dziedzin rzemiosła i twórczości ludowej. Wędrując po szlaku można spotkać się z twórcami w ich pracowniach. Aplikacja dostarcza również informacji o aktualnych imprezach i spotkaniach oraz pomaga zaplanować wycieczkę.

Mat. organizatora

Dzięki nowoczesnemu przewodnikowi na telefony komórkowe, w każdym miejscu i o każdej porze wejdziemy na Szlak, od ręki! Korzystając z aplikacji, pozostaniemy na bieżąco z wydarzeniami na Szlaku Rzemiosła. Zaplanujemy również wycieczkę, zobaczymy galerie pięknych wyrobów twórców oraz dzięki geolokalizacji trafimy do znajdujących się w okolicy rzemieślników.

(Źródło: www.szlakrzemiosla.pl)

Aplikację można pobrać ze strony www.szlakrzemiosla.pl, ze sklepu Google Play oraz App Store. Przeznaczona jest na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Przewodnik zrealizowała Fundacja NADwyraz. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym województwa małopolskiego, w ramach konkursu ofert z turystyki pn. „Małopolska Gościnna” oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *