Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Nowe trasy w serwisie Szlaki Małopolski

NOWE SZLAKIPolecamy opisy nowych szlaków i tras miejskich, który prezentujemy w zakładce Szlaki. Artykuły, które powstały w oparciu o materiały wydane przez operatorów szlaków oraz informacje udostępnione w Internecie.

Autorkami tekstów są e-wolontariuszki Małopolskiego Instytutu Kultury.

W tym miesiącu prezentujemy:

Małopolska Wieś dla Seniorów – produkt otrzymał Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej 2013 oraz został laureatem tegorocznego plebiscytu Wielkie Odkrywanie Małopolski w kategorii Chata z klimatem – agroturystyka;

Karpacki Szlak Rowerowy – trasa dla miłośników górskich wycieczek rowerowych, prowadząca przez Beskid Sądecki i Wyspowy;

Śladami nastolatki. Halina Nelken – spacer tematyczny po gettcie krakowskim, opracowany przez Małopolski Instytut Kultury oraz Muzeum Historyczne Miasta Krakowa;

Szlak Małopolska dla Dzieci – szlak przygotowany dla rodziców z dziećmi, prowadzący przez widokowe tereny Pienin, Beskidu Wyspowego oraz Gorców.

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *