Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Koncert Muzyka zaklęta w drewnie w Powroźniku

Mat. organizatora

Szlak Architektury Drewnianej (woj. małopolskie) logotyp 223 x 108W najbliższą niedzielę, 11 sierpnia, o godzinie 12.00, Najpiękniejsze pieśni maryjne i sakralne zaprezentują Alicja Węgorzewska (mezzosopran) oraz Bogdan Kierejsza (skrzypce). Koncert odbędzie się w cerkwi pw. św. Jakuba Młodszego Apostoła w Powroźniku, która w czerwcu tego roku została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Muzyka zaklęta w drewnie to cykl plenerowych koncertów, od siedmiu lat organizowanych przez Małopolską Organizację Turystyczną. Odbywają się one w niedzielne popołudnia (czerwiec–sierpień), w scenerii małopolskich zabytków tworzących Szlak Architektury Drewnianej.

Program koncertów Muzyka zaklęta w drewnie

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Wyslij ten post emailem
wolontariuszka
Agata Tyrała

Autorką tekstu jest wolontariuszka Małopolskiego Instytutu Kultury.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *