Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Koncert Muzyka zaklęta w drewnie w Sękowej

W najbliższą niedzielę, 7 lipca, o godzinie 17.00, odbędzie się kolejny koncert z cyklu Muzyka zaklęta w drewnie – Ile ważnego w tym, co nieważne. Tym razem w scenerii urokliwego kościoła pw. św. św. Filipa i Jakuba Apostołów w Sękowej wystąpią: Dorota Imiełowska i Łukasz Pawlikowski (wiolonczela) oraz Krzysztof Globisz (słowo).

W programie:

  • Poezja: ks. Jana Twardowski, o. Andrzej Zając
  • Muzyka: A. Vivaldi, B. Marcello, G. Rossinii, J.B. de Boismortier

Mat. organizatora

Muzyka Zaklęta w Drewnie to cykl plenerowych koncertów, od siedmiu lat organizowanych przez Małopolską Organizację Turystyczną. Odbywają się one w niedzielne popołudnia (czerwiec–sierpień), w scenerii małopolskich zabytków tworzących Szlak Architektury Drewnianej.

Program koncertów Muzyka Zaklęta w Drewnie

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Wyslij ten post emailem
wolontariuszka
Agata Tyrała

Autorką tekstu jest wolontariuszka Małopolskiego Instytutu Kultury.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *