Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Koncert Muzyka zaklęta w drewnie w Sękowej

W najbliższą niedzielę, 7 lipca, o godzinie 17.00, odbędzie się kolejny koncert z cyklu Muzyka zaklęta w drewnie – Ile ważnego w tym, co nieważne. Tym razem w scenerii urokliwego kościoła pw. św. św. Filipa i Jakuba Apostołów w Sękowej wystąpią: Dorota Imiełowska i Łukasz Pawlikowski (wiolonczela) oraz Krzysztof Globisz (słowo).

W programie:

  • Poezja: ks. Jana Twardowski, o. Andrzej Zając
  • Muzyka: A. Vivaldi, B. Marcello, G. Rossinii, J.B. de Boismortier

Mat. organizatora

Muzyka Zaklęta w Drewnie to cykl plenerowych koncertów, od siedmiu lat organizowanych przez Małopolską Organizację Turystyczną. Odbywają się one w niedzielne popołudnia (czerwiec–sierpień), w scenerii małopolskich zabytków tworzących Szlak Architektury Drewnianej.

Program koncertów Muzyka Zaklęta w Drewnie

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Wyslij ten post emailem
wolontariuszka
Agata Tyrała

Autorką tekstu jest wolontariuszka Małopolskiego Instytutu Kultury.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *