Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Kolędy na Szlaku Architektury Drewnianej – Binarowa

27 stycznia 2013 r., w kościele pw. św. Michała Archanioła w Binarowej odbędzie się koncert kolęd inaugurujący rok 10-lecia wpisu drewnianych kościołów południowej Małopolski na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Naturalnego UNESCO.

Koncert odbędzie się w ramach cyklu „Muzyka zaklęta w drewnie”.

Kościół w Binarowej_fot. J. Nowostawska-Gyalókay (MIK)

Podczas wydarzenia wystąpi Kapela Hanki Wójciak, która zaprezentuje tradycyjne kolędy, pieśni religijne i własne utwory.

Wstęp na koncert jest wolny.

Organizatorem koncertu jest Małopolska Organizacja Turystyczna.
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Fot. J. Nowostawska-Gyalókay (MIK)

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *