Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

„Muzyka zaklęta w drewnie” – koncert na Szlaku Architektury Drewnianej (Binarowa)

Szlak Architektury Drewnianej (woj. małopolskie) logotyp 223 x 1085 sierpnia 2012 r., o godz. 18.00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Binarowej odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu „Muzyka zaklęta w drewnie” – koncerty na Szlaku Architektury Drewnianej.

Mat. organizatora

 

 

W drewnianym, zabytkowym kościele, wpisanym na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO, odbędzie się koncert zatytułowany „Pod skrzydłami aniołów”, podczas którego wystąpią Dorota Imiełowska, Anna Polony, Łukasz Pawlikowski, Michał Balas.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Organizatorem cyklu jest Małopolska Organizacja Turystyczna (operator Szlaku Architektury Drewnianej).

Informacja o cyklu koncertów „Muzyka zaklęta w drewnie”

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *