Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Ruszaj w Małopolskę!

Szlaki Małopolski logotyp 223 x108Od połowy marca rozpoczynamy realizację nowego cyklu publikacji na naszej stronie – „Ruszaj w Małopolskę!”. W ramach tego cyklu będziemy prezentować małopolskie szlaki kulturowe, turystyczne trasy miejskie oraz inne produkty turystyczno-kulturowe.

Nasi wolontariusze, współpracując z MIK na zasadach e-wolontariatu, będą przemierzać Małopolskę, poznawać i weryfikować ofertę turystyczno-kulturową regionu i opisywać swoje przygody na szlakach.

Pierwsze relacje i galerie zdjęć ze szlaków pojawią się na naszej stronie już w kwietniu. Mamy więc nadzieję, że zgromadzone przez e-wolontariuszy informacje ułatwią Państwu planowanie i organizowanie letnich wycieczek po Małopolsce.

E-wolontariuszom ruszającym w Małopolskę życzymy powodzenia i prawdziwie wiosennej pogody!

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *