Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

E-przewodniki: Szlak Piastowski i Szlak Tatarski

E-przewodniki logotyp 223 x 108Turyści kulturowi zainteresowani podróżami po szlakach kulturowych na portalu mogą znaleźć interesujące propozycje wypraw tematycznych oraz praktyczne wiadomości zamieszczane przez użytkowników portalu.

W ramach portalu udostępniono już 2 przewodniki po szlakach: Tatarskim i Piastowskim.
Szlaki turystyczne i kulturowe na portalu e-przewodniki.pl

E-przewodnik: Szlak Tatarski
E-przewodnik: Szlak Piastowski

Portal e-przewodniki.pl powstał z inicjatywy Wydawnictwa Bezdroża. Zadaniem portalu jest stworzenie społeczności turystów, fascynatów podróży, którzy chętnie będą się dzielić własnymi wrażeniami i doświadczeniami, którzy będą aktywnie uczestniczyć w tworzeniu internetowych przewodników. Portal ruszył w maju 2008 roku i od razu cieszył się dużym zainteresowaniem. Sukcesywnie uzupełniana baza e-przewodników sprawiła, że miłośnicy różnych zakątków Polski i świata mogli odnaleźć tu opisy swoich ulubionych miejsc bądź też zaplanować swoje przyszłe podróże.

(Cytat za: stroną internetową projektu)

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *