Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolski

Szlaki Małopolskito platforma informacyjno-promocyjna poświęcona turystyce kulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem szlaków kulturowych, czyli tematycznych tras zwiedzania.

Szlaki Małopolski skierowane są zarówno do turystów, jak i do operatorów szlaków kulturowych. Informacje zamieszczone w serwisie opracowywane są na podstawie materiałów udostępnionych przez operatorów poszczególnych szlaków w Internecie, MIK nie koordynuje żadnego ze szlaków.

Spotkanie na Szlaku Tradycyjnego Rzemiosła

Szlak Rzemiosła logotyp 223 x 108Szlak Tradycyjnego Rzemiosła Małopolski zaprasza w niedzielę, 18 lipca do Skansenu w Kolbuszowej koło Rzeszowa, gdzie odbędą się Otwarte warsztaty – Spotkanie na Szlaku.

Podczas imprezy spotkamy twórców z Małopolski i Podkarpacia, którzy będą prezentować swoją twórczość, opowiadać, jak to drzewiej bywało oraz prowadzić pokazy i warsztaty. Wszyscy chętni będa mogli spróbować swoich sił na kole garncarskim, w wyplataniu koszyka, wykonania „pająka” czy bibułkowego kwiatka, wystruganiu i pomalowaniu ekologicznej zabawki, wyrobie łemkowskiej biżuterii czy malowaniu na szkle.

(Cytat za: oficjalną stroną projektu)

Mat. organizatora

Wyslij ten post emailem
Karolina Fidyk Szlaki Małopolski
48 (12) 422 18 84 w. 33

Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej, kulturoznawstwa ze specjalnością stosunki etniczne i migracje międzynarodowe, studiów podyplomowych: ekonomia społeczna oraz Akademii Dziedzictwa. W MIK koordynuje program Szlaki Małopolski oraz Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *